Paulina Nowak położna, menadżer Szkoły Rodzenia

W 2009 r równolegle ukończyła studia na kierunku Zdrowie Publiczne ze specjalnością Zarządzanie w opiece zdrowotnej oraz położnictwo na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu.

Od kilku lat pracuje głównie jako położna środowiskowo- rodzinna oraz prowadzi zajęcia Szkoły Rodzenia. Poza pracą w szkole wzbogaca swoje doświadczenie pracą w jednym ze szpitali na oddziale porodowo-noworodkowym.

Bez wątpienia praca to jej pasja i marzenie jeszcze z dzieciństwa. Pierwsze doświadczenia własnego macierzyństwa dały początek poszukiwaniom sposobów radzenia sobie w trudnościami młodej mamy. Stad tez urodziła się idea masażu niemowlęcia i dalsze z tym związane działania. Od 2013 roku została dyplomowanym Instruktorem Masażu Shantala i z wielka pasja przekazuje tę umiejętność przyszłym i młodym rodzicom.

Oprócz dyplomów uniwersyteckich posiada kurs prowadzenia aktywnej szkoły rodzenia organizowany przez Fundacje Rodzic po Ludzku oraz dyplom Instruktora masażu Shantala z polskiej szkoły Masażu Shantala. W roku 2017 została Certyfikowanym Doradcą Laktacyjnym i ta praca przynosi jej szczególną satysfakcję.